Pozvanie na voľby

Február 2016 / Prečítané 648 krát

  V sobotu 5. marca 2016 sa uskutočnia voľby do Národnej rady SR. Volebné miestnosti budú otvorené nepretržite v čase od 7. do 22. hodiny.
   Naši voliči v Pezinku môžu odovzdať svoj hlas priamo vo svojom volebnom okrsku, resp. aj v inom meste alebo obci na základe vydaného prenosného hlasovacieho preukazu. O jeho vydanie môžu požiadať osobne referát evidencie obyvateľov na mestskom úrade najneskôr do piatka 4. marca 2016 do 12.00 hod. Vo voľbách sa o voličské hlasy uchádza 23 rôznych politických subjektov, ktoré navrhli do 150 členného poslaneckého zboru celkom 2914 kandidátov na poslancov do NR SR.
   Medzi kandidátmi nájdeme aj 18 Pezinčanov. Za stranu TIP kandidujú Martin Minárik a Kamila Rajnicová, za STRANU MODERNÉHO SLOVENSKA kandiduje Vladislav Berkovič, za OĽANO – NOVA kandidujú Róbert Halák a Viktor Gažo, za stranu ŠANCA kandidujú Roman Lukáč a Gustáv Voda, za stranu SME RODINA – BORIS KOLLÁR kandiduje Andrea Čajkovičová, za SDKÚ-DS kandidujú Zuzana Maxianová-Tobiašová a Juraj Hanulík, za SMER kandiduje Pavol Pavlis, za KDH kandidujú Pavol Noga a Emanuel Noga, za stranu KOTLEBA – ĽUDOVÁ STRANA NAŠE SLOVENSKO kandiduje Karol Polanský, za #SIEŤ kandiduje Tomáš Vlachovič, za stranu PRIAMA DEMOKRACIA kandiduje Vladimír Neumann a za SaS kandidujú Martin Šušol a Juraj

 

Štít. (MsÚ)

 


Ohodnoťte článok: