Pozvánka na XI. ročník plaveckého maratónu

Január 2016 / Prečítané 1059 krát

   Mesto Pezinok v spolupráci s Mestským podnikom služieb – Mestskou plavárňou a Plaveckým klubom Pezinok pozývajú všetkých plávajúcich Pezinčanov i ostatných plavcov z okolia na jednáste pokračovanie „ 24-hodinovej NONSTOP plaveckej štafety“, ktorá sa uskutoční v termíne 18.-19. marca 2016. Oficiálne otvorenie primátorom mesta je naplánované na piatok 18. marca o 12.00 h. Prvými plávajúcimi štafetovým spôsobom budú členovia Plaveckého klubu Pezinok. Ukončenie podujatia je v sobotu 19. marca o 12.00 h a slávnostné vyhlásenie výsledkov bude o 12.30 h. Miestom konania je Mestská plaváreň v Pezinku na Komenského ulici. Celkový rozpis bude uvedený na stránkach www.pezinok.sk , www.plavaren-pk.sk  a na plagátoch.
   Cieľom organizátorov je zapojiť do štafety čo najviac plavcov zo širokej verejnosti, ktorí si prídu zašportovať a prispejú k možnému vytvoreniu rekordu či už v počte plavcov (minulý rok 526 plavcov) resp. v počte odplávaných km (minulý rok padol rekord 90,60 km).
   Pre každého účastníka bude nachystané drobné občerstvenie a pre najrýchlejších plavcov – víťazov v jednotlivých kategóriách budú pripravené vecné ceny. Tešíme sa na vás.

 

(pv)


Ohodnoťte článok: