Mikulášsky turnaj v bedmintone

December 2015 / Prečítané 405 krát

   V sobotu 05.12. sme odohrali 1.ročník Mikulášskeho turnaja Pezinskej bedmintonovej ligy (PBL), v hale Sport Palace v Pezinku. Turnaj pozostával zo ženskej dvojhry a mužskej štvorhry. Každý z 24 zúčastnených bol odmenený zlatou Mikulášskou medailou, zvlášť ženy a muži 1.-4.m. Ocenení boli aj víťazi za sprievodné súťaže, Najpresnejšie podanie – Andrej Nejedlík a Najdlhšie podanie - Miroslav Čech. Dve medaily sme odovzdali za Najlepšiu masku, Alenke Stachovej a Borisovi Haškovi s Martinom Nižňanským /ako dvojici/.
   Turnaj sme odohrali v priateľskej atmosfére s fantastickými ľuďmi, bojovníkmi a športovcami. Nikto si neublížil, takže aj to prispelo k tomu, aby sme sa rozišli do svojich domovov naplnení šťastím.
   Turnajové poradie:
 Ženská dvojhra: 1. Monika Vavrincová, 2. Alenka Stachová, 3. Milka Tomašovičová, 4. Lenka Bozová
 Mužská štvorhra: 1. Marek a Juraj Somorovský, 2. Patrik Minárik, Ivan Počinek, 3. Jan Beladič, Miroslav Čech, 4. Martin Veneni, Tomáš Schabjuk, 5. Daniel Gschweng, Juraj Vanerka, 6. Boris Haško, Martin Nižňanský, 7. Andrej Nejedlík, Patrik Kušnír, 8. Štefan Elek, Werner Saul, 9. Ján Mišík, Patrik Šplháček, 10. Ivan Kapitáň, Miroslav Ďurkovič.

 

Martin Veneni

 


Ohodnoťte článok: