HC Orly Modra víťazmi turnaja v Pezinku

Október 2015 / Prečítané 433 krát

   V sobotu 12. septembra usporiadal hokejbalový klub Vitamíny Pezinok turnaj k svojmu 31. výročiu. Turnaja sa zúčastnilo 8 tímov, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín: A skupina (Haliganda Pezinok, HC Orly Modra, Vitamíny Pezinok B a Draci Pezinok) a B skupina (Vitamíny Pezinok A, Carpathians, Buldogs a Pavúci Pezinok)
   V základnej časti sa stretol každý s každým v skupine, kde hrací čas bol 2x10min (čistý). Po odohratí všetkých zápasov, nasledovali boje o celkové umiestnenie. Do finále nakoniec postúpili víťazi jednotlivých skupín a to HC Orly Modra a Pavúci Pezinok. Oba celky v skupinách vyhrali všetky tri svoje zápasy. V rozhodujúcom zápase boli úspešnejší modranskí hráči, keď porazili Pezinčanov 1-0 až po samostatných nájazdoch a mohli sa tešiť z turnajového prvenstva. V súboji o bronz uspela Haliganda Pezinok (minuloročný víťaz), ktorá porazila usporiadateľa turnaja Vitamíny A 6-1.
   Najlepší hráč turnaja: Roman HVILA (HC Orly Modra)
   Najlepší brankár turnaja: Peter NEMČOVIČ (Pavúci Pezinok)

  Výsledky:
Finále:
HC Orly Modra – Pavúci Pezinok 1:0sn
Zápas o 3. miesto: Haliganda Pezinok – Vitamíny Pezinok A 6:1
Celkové poradie turnaja: 1. HC ORLY MODRA, 2. Pavúci Pezinok, 3. Haliganda Pezinok, 4.   Vitamíny Pezinok A, 5. Draci Pezinok, 6. Carpathians, 7. Vitamíny Pezinok B, 8. Buldogs.

 

Peter Vlasák

 

 


Ohodnoťte článok: