Pezinský strapec 41. ročník

Október 2015 / Prečítané 1244 krát

   V sobotu 17.10. sa v Dome kultúry uskutočnil tanečný maratón v štandardných a v latinskoamerických tancoch. Počas dňa v 15. kategóriách súťažilo 296 tanečných párov. Dopoludnia súťažili juniorské páry a dospelí výkonnostných tried D,C,B.
   Hlavnými súťažami bol Slovenský pohár juniorov a dospelých. V štandardných tancoch dospelí si 1. miesto z 28 párov vybojovali Ľubomír Mick – Adriana Dindofferová z TC FORTUNA Poprad.
   V latinskoamerických tancoch dospelí – si 1. miesto z 29 párov vybojovali Tomáš Uváček – Martina Reiterová z TK DANSOVIA Bratislava V kategórii juniorov štandard – 1. miesto z 30 párov získal Filip Ševčík – Simona Dókušová – PEGA FUN DANCE GROUP Martin.
   V latinskoamerických tancoch – 1.miesto z 37 párov získal Štefan Tóth - Lucia Dobocziová z TC METEOR Košice.
   Vo večernom Galaprograme sme si minútou ticha uctili nášho kolegu Ing. PAVLA PAULISA, ktorý náhle pred pár dňami zomrel. Bol zakladajúcim členom Tanečného centra CHARIZMA, dlhoročným trénerom v našom klube, rozhodcom, priateľom, pre mnohých tanečníkov druhým otcom.
   Okrem výborných výkonov tanečných párov si hostia vypočuli piesne hudobných hostí Lazara a Jayly Brown. Ďakujeme všetkým za výbornú atmosféru.

 

Kvetoslava Štrbová, KST PETAN  a TC CHARIZMA Pezinok

 


Ohodnoťte článok: