Inlajnisti v rakúskom Brambergu

September 2015 / Prečítané 1014 krát

   International cup v Brambergu

  
V sobotu, 22. augusta, sa v rakúskej dedinke Bramberg uskutočnilo finále pretekov International cup v inline alpine slalome. Na veľmi náročnej a nebezpečnej trati sa slovenským pretekárom veľmi nedarilo. V kategórii dievčat do 14 rokov obsadila 7. miesto Tatiana Ančicová a na 10. mieste skončila Terézia Ančicová (obidve LK BABA Pezinok). Barbora Tichá (LK BABA Pezinok) bola diskvalifikovaná v prvom kole. V kategórii chlapcov do 14 rokov skončil na 11. mieste Matej Reisenbuchler (LK BABA Pezinok).

4. kolo Svetového pohára a Žiacke majstrovstvá Európy
  
   V nedeľu, 23. augusta, sa v Brambergu pretekalo v inline alpine slalome vo Svetovom pohári a pretekári od 13 do 16 rokov taktiež súťažili o titul Žiackeho majstra Európy. Vo Svetovom pohári obsadila v kategórii žien 41. miesto Tatiana Ančicová (LK BABA Pezinok). Barbora Tichá a Terézia Ančicová (obe LK BABA Pezinok) boli zhodne diskvalifikované v druhom kole.
   V kategórii mužov obsadil 56. miesto po chybe v druhom kole Matej Reisenbuchler (LK BABA Pezinok).
   V preteku Žiackych majstrovstiev Európy skončila medzi dievčatami na 24. mieste Tatiana Ančicová a na 30. mieste medzi chlapcami skončil Matej Reisenbuchler. Barbora Tichá a Terézia Ančicová boli diskvalifikované v druhom kole.

 

Andrej Tichý


Ohodnoťte článok: