Tanečná akadémia Sunny Dance pozýva do svojich radov

August 2015 / Prečítané 1210 krát

  V roku 2012 vznikla v Pezinku prvá Tanečná Akadémia s názvom Sunny Dance. Jej zakladateľkou je profesionálna tanečníčka a dlhoročný tanečný podagóg Bronislava Jurášová.
Akadémia sa zaoberá tanečno-pohybovou prípravou a výchovou detí v predškolskom veku, detí základných a stredných škôl. Tanečníci pracujú s rôznymi tanečnými technikami a štýlmi – show dance, moderný, jazzový, klasický a scénický tanec, či tanec za sprievodu živých bubnov, zumbadance a iné. Pravidelne organizuju polročné a koncoročné vystúpenia v pezinskom Dome kultúry.
   Spĺňa vysoké profesionálne kritériá a pripravuje svojich žiakov na tanečné konzervatóriá a umelecké školy.V školskom roku 2014/2015 boli úspešne prijaté dve deti na konzervatórium v Bratislave.
   Zmyslom Akadémie Sunny Dance je rozvíjať lásku k tancu a umeniu, prinášať do života radosť z pohybu a spokojnosť z práce v tanečnom kolektíve.
   Akadémia pôsobí na školách - ZŠ Fándlyho, ZŠ Na Bielenisku, ZŠ Kupeckého, ZŠ Limbach.
Všetky deti, ktoré chcú rozvíjať svoj pohybový talent, sa môžu v prvý a druhý septembrový týždeň zúčastniť zápisu na ZŠ Fándlyho, ZŠ Na Bielenisku, ZŠ Limbach. A v tomto školskom roku už aj v novootvorenej pobočke na ZŠ Kupeckého.
   Viac na: www.sunnydace.sk ,alebo na tel. č. 0907 110 103

 


Ohodnoťte článok: