Deti materských a základných škôl navštívili seniorov v DSS

Júl 2015 / Prečítané 645 krát

   V mene zamestnancov a obyvateľov DSS a ZPS na Hrnčiarskej ulici v Pezinku ďakujeme všetkým deťom z pezinských materských a základných škôl, ktorí v školskom roku 2014/2015 navštívili naše zariadenie a potešili našich seniorov kultúrnym programom. Ďakujeme: MŠ sv. Jozefa - p. riaditeľke Mgr. Podhájskej, p. učiteľke Blahovej; ZŠ Fándlyho ul. – p. riaditeľovi Mgr. Milanovi Janogovi, p. učiteľke Alenke Rozbeskej; ZŠ Na bielenisku – p. riaditeľke Mgr. Ingrid Jurčovej, p. učiteľke Mgr. Zuzane Balcovej. Tešíme sa na spoločné stretnutia s vami v budúcom školskom roku! DSS a ZPS Hrnčiarska ul. Pezinok.
   Dňa 23. júna 2015 navštívili našich obyvateľov žiaci zo Základnej školy Na bielenisku v Pezinku. Pripravili si pásmo piesní, tancov a básní, ktoré nazvali „Na ľudovú nôtu“.
   Dievčatká boli veľmi pekne oblečené v červených sukničkách a bielych blúzkach, učesané a rozdávali milé úsmevy. Programu sa zúčastnili naši seniori z časti ZPS, DSS aj ŠZ. V priestoroch dennej spoločenskej miestnosti sa zišli naši obyvatelia a spolu so žiakmi a pani učiteľkou si zaspievali známe ľudové piesne.
   V peknej atmosfére strávili spolu pekné chvíle. V závere sa obyvatelia poďakovali deťom a vyjadrili túžbu opäť sa stretnúť.

 

Dana Hreusová, DSS a ZPS

 


Ohodnoťte článok: