Úspech fitnesiek doma i v zahraničí

Jún 2015 / Prečítané 1337 krát

MS INBA v Dubaji    V mesiacoch máj a jún 2015 sa fitnesky SPORT FIT PEZINOK úspešne prezentovali na viacerých súťažiach a majstrovstvách jednotlivých krajín. Najskôr sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v naturálnej kulturistike v Slovenskom Grobe, kde obsadila Martina Poizlová 1. miesto v kategórii Fitnes bikiny nad 170 cm a získala tak titul majsterky SR, Mirka Mokošová - 1. miesto (Figura nad 35), Lucia Flendrovská - 2. miesto (Figura nad 35), Silvia Karais - 2. miesto (Bikiny do 164cm) a Janka Jančaríková - 3. miesto (Bikiny do 164cm).
   Týždeň na to sa predstavili na medzinárodných Majstrovstvách Českej republiky v Karlových Varoch, kde postupne skončili Silvia Karais – 1. miesto (Bikiny do 164cm), Martina Poizlová – 3. Miesto a Janka Jančaríková – 4.miesto. Ďalší úspech si Pezinčanka Martina Poizlová pripísala začiatkom jM. Poizlová na MS Slovenska v Slov. Grobe s trénerom Nikom Kvasnovským.úna, kedy súťažila na Veľkej cene Maďarska (GRAND PRIX HUNGARY 2015) a znova vystúpila na stupienok víťazov, tentokrát na strieborný. 
   V polovici júna sa fitnesky vedené trénerom Nikom Kvasnovským zúčastnili na Majstrovstvách sveta INBA v Dubaji (SAE). Celá 4-členná zostava Silvia Karais, Lucia Flendrovská, Mirka Mokošová a Martina Poizlová sa prezentovala vo vynikajúcom svetle a získali popredné umiestnenia vo svojich kategóriách. Najviac sa darilo Silvii Karais, ktorá vo svojej kategórii Bikiny do 165 cm získala titul majsterky sveta. Martina Poizlová neobájila zlato z minulého roku, keď skončila na nepopulárnom 4. mieste (hoci bola zaradená do inej kategórie). Pezinčanke Lucii Flendrovskej patrilo pekné 5. miesto v kategórii Figura 35+. Mirka Mokošová skončila na 6. mieste.
   Touto cestou by sme chceli všetkým fitneskám zablahoželať k ich vynikajúcim výsledkom a popriať veľa šťastia v ich športovej kariére.

 

(pv)