Rozálka štartuje novú jazdeckú sezónu

Máj 2015 / Prečítané 522 krát

   Máj je časom lásky. Posledným trom dňom zamilovaného mesiaca bude aj v pezinskom areáli Rozálka kraľovať láska – ku koňom a jazdeckému športu. Jazdci a ich štvornohí tátoši vložia svoje srdcia do pretekov Paragan grand prix. 29. – 31. mája predvedú svoje jazdecké majstrovstvo domáci aj zahraniční športovci.
   Mesiac lásky sa posledným májovým dňom končí, avšak láska k jazdectvu bude v Rozálke prekvitať aj naďalej.18. – 21. jún sa bude niesť v znamení dvoch disciplín, kedy si môžete vychutnať dynamický parkúr aj elegantnú voltíž na jednom mieste. Skokové preteky – Rozálka grand prix, sú zároveň aj tretím kvalifikačným kolom medzinárodného seriálu Central Europe Jumping Cup. Do seriálu sa zapojili tri jazdecké areály troch stredoeurópskych štátov – maďarská Bábolna, český Olomouc a slovenská Rozálka v Pezinku. Milovníkom voltížneho jazdenia bude patriť jazdecká hala s medzinárodými voltížnymi pretekmi – CVI3*.
   Podujatia s rozmanitými jazdeckými disciplínami má pre vás Rozálka pripravené aj v druhej polovici sezóny. Sľubujú ďalšie skvelé športové zážitky. Už teraz sa na ne môžete tešiť, včas vás budeme o nich informovať.

 

Simona Friebertová

 

Viac informácií o pretekoch nájdete na stránke www.rozalka.sk


Ohodnoťte článok: