Charitatívny koncert Lions klubu Pezinok Bozin

Máj 2015 / Prečítané 711 krát

   Lions klub Pezinok Bozin, člen Lions Club International, jednej z najväčších medzinárodných humanitných organizácií, ktorá združuje vyše jeden a pol milióna členov z viac ako dvesto krajín sveta, od svojho vzniku v roku 2002 každoročne organizuje charitatívny koncert, ktorého výťažok spolu s prostriedkami získanými z ďalších dobročinných klubových akcií venuje na pomoc handikepovaným a sociálne odkázaným ľuďom – deťom, dospelým, seniorom, rodinám, jednotlivcom aj inštitúciám, ktoré sa o takýchto spoluobčanov starajú.
   Tohtoročný lionský charitatívny koncert, ktorý organizuje náš klub s podporou firmy Gaudium pána Jaroslava Pijáka, sa bude konať 12. júna 2015 o 19.30 hod. na nádvorí novootvorenej Vinárne u Pijáka v Tureckom dome. Na podujatí vystúpia hudobné skupiny Wet Floor Experience z Pezinka, Tadeáš Hrozáň Band zo Senca a Zombie Jung Band z Pezinka.
   Všetkých, ktorí chcú v družnom prostredí, v príjemnej rockovej a bluesovej atmosfére stráviť letný júnový večer, prispieť podľa vlastného uváženia formou dobrovoľného vstupného na ušľachtilú vec a zároveň sa stať svedkami odovzdávania príspevkov z prostriedkov získaných z predaja vianočného lionského punču a vstupného z koncertu vybraným jednotlivcom a inštitúciám, srdečne pozývame na toto tradičné kultúrne podujatie.

 

Anton Eliáš

 


Ohodnoťte článok: