Hlasujte za najobľúbenejšieho športovca!

Máj 2015 / Prečítané 426 krát

   Hlasovať môžete do 5. júna. Víťaz bude vyhlásený 14. júna počas odovzdávania mestských ocenení a ocenení Športovec mesta Pezinok za rok 2014. Komisia športu pri MsZ v hlasovaní nominovala nasledujúcich športovcov a športovkyne:

Tomáš HARŠÁNY, silový trojboj. V roku 2014 držiteľ viacerých slovenských rekordov, majster Slovenska.
Pavol JAJCAY, motošport. V roku 2014 sa v pretekoch automobilov do vrchu stal majstrom Slovenska v triede NP-2000.
Filip POLC, horská cyklistika. V roku 2014 sa stal celkovým víťazom medzinárodnej série City Downhill Tour.
Alexandra HORÁKOVÁ, karate a kickbox. V roku 2014 vybojovala 2. miesto na majstrovstvách sveta v kickboxe v Prahe v disciplíne K-1 a 2. miesto na majstrovstvách sveta v disciplíne lowkick, majsterka Slovenska v disciplíne K-1.
Martina POIZLOVÁ, naturálna kulturistika. V roku 2014 získala 1. miesto na majstrovstvách sveta v Nitre, 3. miesto na majstrovstvách Európy, 1. miesto na medzinárodných majstrovstvách SR, 1. miesto na medzinárodných majstrovstvách ČR a ďalšie popredné umiestnenia na domácich aj zahraničných súťažiach.
Dominika NESTARCOVÁ, plážový volejbal. V roku 2014 dosiahla vo dvojici s Natáliou Dubovcovou viacero popredných umiestnení na najprestížnejších medzinárodných turnajoch, okrem iného 3. miesto na CEV Masters v Bieli, na GS v Long Beach a na GS v Stavangeri.

 


Ohodnoťte článok: