Pozvánka na oslavy svätého Floriána

Apríl 2015 / Prečítané 1462 krát

   Pezinskí hasiči si vás dovoľujú už po ôsmykrát pozvať na Radničné námestie v Pezinku na oslavy patróna hasičov – Sv. Floriána. Oslavy sa uskutočnia dňa 3. 5. 2015 (v nedeľu) od 15.00 h.
  Podujatie organizuje Dobrovoľný hasičský zbor Pezinok mesto a Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Pezinku s nasledovným programom:
   14. 30 h – sprievod hasičskej techniky (súčasnej a historickej) z parkoviska pred zámockým parkom v Pezinku, spojený s kladením vencov pri soche sv. Floriána na starej Hasičskej zbrojnici.
   15.00 – 17.00 h na Radničnom námestí budú ukážky záchranných prác hasičov a záchranárov, ukážky kynológie a rôzne atrakcie pre deti. Uvidíte ukážky Mestskej polície Pezinok, Okresného riaditeľstva Policajného zboru i dobrovoľných kynológov pri vyhľadávaní a záchrane osôb. Popoludnie vám spríjemní hudobná skupina Funny Fellows s Romanom Féderom a vystúpenie mažoretiek Laskonky. Na oslavách uvidíte aj najmenších drobcov – hasičov.
   Oslavy sa uskutočnia v spolupráci s dobrovoľnými hasičskými zbormi okresov Pezinok a Senec a Malokarpatským múzeom v Pezinku.
Na oslavy patróna hasičov vás srdečne všetkých pozývajú:
Ing. Milan Čech – predseda Dobrovoľného hasičského zboru Pezinok – mesto
plk. Ing. Emil Moťovský riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ v Pezinku

 


Ohodnoťte článok: