Súťaž o Najkrajšie mesto

Apríl 2015 / Prečítané 1367 krát

   Už po ôsmy rok portál SLOVAKREGION vyhlasuje súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž, ktorú si obľúbila široká verejnosť, sa teší veľkému záujmu. VII. ročník súťaže prebieha už od 1. 4. do 31.10. 2015 do 12.00 hod. Súťaž je určená pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska. Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho baneru, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne. To znamená, že môžete hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberiete miesto, kde sa vám páči.
Pravidlá súťaže:
   Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2015 a Najkrajšia obec Slovenska 2015.
1.) Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia s kompletne vyplnenými údajmi.
2.) Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať môžete na viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny. Hlasujte kliknutím na "Pridaj hlas" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.
3.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. 11. 2015 o 12.00 hod.
Ceny pre hlasujúcich:
   Aj tohto roku sa organizátori rozhodli podporiť hlasujúcich zaujímavými výhrami. Každý prihlásený užívateľ, ktorý zahlasuje, sa dostáva do zlosovania o mesačné výhry. Čím viac hlasov užívateľ odovzdá, tým má väčšiu šancu na úspech.