PŠC Pezinok Junior na sústredení v Luhačoviciach

Marec 2015 / Prečítané 884 krát

   PŠC Pezinok Junior o. z. v spolupráci s Nadačným fondom Telekom pri nadácii Pontis zorganizovali v dňoch 18.- 22. februára 2015 zimné futbalové sústredenie. Po veľmi dobrých ohlasoch na sústredenie v roku 2014 sme sa opäť rozhodli pre športové centrum Radostova v českých Luhačoviciach. Mladší a starší žiaci nabrali v stredu 18. februára smer Morava. Hneď v úvodný deň ich čakalo prípravné stretnutie so Zlínom. Celkovo chlapci počas celého sústredenia odohrali 4 prípravné zápasy,ktoré ukázali trénerom klady ale aj zápory, na ktorých ešte pred jarnou časťou musia popracovať. V Luhačoviciach okrem zápasov prebiehal i kvalitný tréningový proces na kvalitnej umelej tráve,kde sme natrénovali množstvo hodín. Pokračovalo sa v trénovaní Coerverovej metódy,ktorá mladším žiakom v minulej sezóne priniesla celkovo 11 víťazstiev v rade počas jarnej sezóny.
   Okrem trénovania sa mladí futbalisti venovali aj regenerácii, saune, plávaniu. Vo voľnom čase odohrali turnaje v stolnom tenise, bedmintone,halovom futbale. Počas sústredenia sme navštívili i prvoligový český futbal v neďalekom Uherskom Hradišti, kde sme sledovali zápas 1. FC Slovácko – Jablonec s výsledkom 1:2.
   Určite by sa dalo trénovať ešte dlhšie, ale na to sú potrebné aj financie a aj vy môžete pomocou vašich dvoch percent z daní prispieť na rozvoj mládežníckeho futbalu v Pezinku. Viac
informácií o venovaní dvoch percent ale i o činnosti mládežníckeho futbalu sa dozviete na stránke www.facebook.com/pscpezinokjunior . Za každý jeden príspevok vopred ďakujeme.

 

Mgr. Roman Farkaš

 


Ohodnoťte článok: