Zlodej nikdy nespí

Február 2015 / Prečítané 712 krát

   V čase okolo obeda dňa 10. 2. 2015 doposiaľ neznámy páchateľ v jednej z predajní v meste Pezinok odcudzil 53- ročnej Pezinčanke z nákupného vozíka dámsku kabelku.
   Polícia na základe oznámenia poškodenej začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže, pátrame po páchateľovi ako aj po odcudzených veciach a zároveň s cieľom predísť obdobným prípadom upozorňujeme občanov, aby mali svoje kabelky, peňaženky, príručné tašky, mobilné telefóny stále pod dohľadom, nenechávali ich na voľne dostupných miestach, ale mali ich stále na sebe či pri sebe. Nedajte príležitosť zlodejovi, ktorý môže číhať len na vhodnú príležitosť a z vašej chvíľkovej nepozornosti získa prospech.

   29- ročný Pezinčan bol pristihnutý dňa 5. 2. 2015 v predajni na Meisslovej ulici v Pezinku ako prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia 2 kusov instantnej kávy v hodnote 14,78 eur. Nakoľko v predchádzajúcich 12 mesiacoch už bol postihnutý za obdobný čin, priestupok proti majetku, pokutou, teraz čelí obvineniu z prečinu krádeže, za ktorý mu v prípade preukázania viny môže hroziť až dvojročné väzenie.

 

kpt. Mgr. Zuzana Mišovičová

 


Ohodnoťte článok: