PAFF 2015 20-21. marec

Február 2015 / Prečítané 1325 krát

   Všetkých milovníkov filmu pozývame už na 11. ročník Pezinského Amatérskeho Filmového Festivalu známeho pod skratkou PAFF. Amatérsky film nie je nutne to isté, čo film zlý. V našom ponímaní to sú nízkorozpočtové, nezávislé alebo študentské filmy, ktoré ale dokážu divákov zaujať svojím vtipom a originalitou. Na našom festivale premietame výber nielen domácej pezinskej tvorby, ale aj filmov zo širšieho okolia, vrátane filmov zahraničných. Počas dvoch dní striedame viaceré žánre, od filmov animovaných, filmov s nadsázkou humoru, až po filmy experimentálne a taktiež rôznych formátov, od filmov celovečerných, krátkometrážnych až po filmy 5 sekundové.
   Po minuloročnom úspechu sa bude PAFF opäť konať dva dni a to piatok a sobotu 20.-21. marca. Veľkou novinkou je presun do veľkej kinosály, čo určite umocní zážitok z filmov a hlavne prinesie väčší komfort pre návštevníkov. Bufet, stánky, výstavy a Tuli zóna bude tento rok vo veľkej hale na prízemí KC Pezinok.
   V piatok začne program o 18.00 h a prinesie najprv pásmo filmov a večer uzavrie koncert pesničkárky Katarzie.
   V sobotu od 15.30 h to už bude klasický filmový maratón, prešpikovaný viacerými hosťami. Po úspešnej minuloročnej premiére dostane Peter Konečný priestor aj tento rok a opäť predstaví film z trochu inej perspektívy. Jeho prednáška bude na tému Najväčšie filmové chyby. Na poste moderátora celej akcie sa predstaví čoraz známejší Pišta Vandal.

   Viac informácií nájdete na našej stránke www.festivalpaff.sk. Tešíme sa na Vás!

 

O.Z. Kinečko

 


Ohodnoťte článok: