ITF Slovakiatour 2015

Február 2015 / Prečítané 1207 krát

   Od štvrtka 29. januára do nedele 1. februára 2015 sa konal už 21. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR 2015 v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Súčasťou bol tiež XXII. ročník výstavy POĽOVNÍCTVO A ODDYCH, 22. ročník DANUBIUS GASTRO a VII. ročník výstavy WELLNESS A FITNESS.
   Ani 21. ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour sa nezaobišiel bez účasti Bratislavského samosprávneho kraja a Pezinka. Prezentácii nášho mesta patril práve prvý deň veľtrhu. Mesto spolu s Malokarpatským múzeom predstavilo svoje pozoruhodnosti zamerané na vinárstvo a cestovný ruch. Nechýbala ani nezisková organizácia Barbora a Jirko Vitáloš, ktorí prezentovali bohaté banícke tradície.
   Popoludní sa uskutočnilo aj slávnostné odovzdávanie ocenení Najkrajšie mesto a obec SR a najpopulárnejší primátor či starosta. Ocenenie za tretie miesto v súťaži Najkrajšie mesto SR prevzal v prítomnosti niekoľkých desiatok hostí pezinský primátor Oliver Solga. Stánok BSK navštívil aj prezident SR Andrej Kiska, predseda BSK Pavol Frešo, veľvyslankyne Vietnamu a Bulharska a mnoho ďalších hostí.

 

RVsVaPR