Úspešný 10. ročník projektu Otvor srdce, daruj knihu

Január 2015 / Prečítané 782 krát

   Ďakujeme vám v mene 193 detí zo sociálne slabších pomerov za knihy v hodnote 1 737 €.
   Radosť v detských očiach, keď sa im splnia želania a dostanú krásny darček, je nenahraditeľný pocit pre každého rodiča. Nie všetci rodičia majú príležitosť plniť deťom ich sny. Nadácia REVIA si je toho vedomá, preto sa už pred 10 timi rokmi rozhodla aspoň čiastočne pomáhať deťom zo sociálne slabších pomerov. Nakoľko kniha patrí medzi najkrajšie dary a správnym časom kúziel a plnenia snov sú Vianoce, organizuje nadácia Revia v období sviatkov projekt Otvor srdce, daruj knihu.
   Ako to kúzlo funguje? Nadácia REVIA osloví základné, stredné školy, krízové centrá, centrá pre rodinu v malokarpatskom regióne a tie zašlú do nadácie mená detí zo sociálne slabších pomerov s ich knižnými želaniami. Spolupracujúce kníhkupectvá objednajú knižku presne podľa prianí detí. Takáto knižka je na pultoch kníhkupectiev označená a vy ju môžete zakúpiť. My v nadácii knižky zabalíme a zabezpečíme, aby deti knihy dostali ešte pod vianočný stromček.
   Ďakujeme všetkým darcom a spolupracujúcim subjektom, vďaka ktorým bolo počas týchto vianočných sviatkov obdarovaných 193 detí knižnými darmi v hodnote 1 737 €.
   Od roku 2005 dostalo knižku celkovo 1 363 detí zo sociálne slabších pomerov. Celková hodnota doteraz darovaných kníh bola 11 066 €.
   Nadácia REVIA vám praje, aby čaro vianoc netrvalo len pár krátkych okamihov, ale aby ste na svojich blízkych, priateľov mysleli počas celého nového roku 2015 a hoc aj drobnými dobrými skutkami pomáhali tým, ktorí to potrebujú. Ďakujeme.

 

Nadácia REVIA

 


Ohodnoťte článok: