Valentín bude v znamení kvalitných pezinských vín

Január 2015 / Prečítané 950 krát

   Nielen Pezinčania, ale i návštevníci z ostatných častí Slovenska, majú vo februári už po siedmykrát možnosť ochutnať vína pezinských vinárov. Počas Pezinských vínnych pivníc, ktoré organizuje občianske združenie MUSEUM VINORUM v spolupráci s Malokarpatským múzeom v Pezinku, mestom Pezinok a v neposlednom rade so Združením pezinských vinohradníkov a vinárov, budete môcť spoznať produkty minuloročnej úrody. Snáď milo prekvapia i staršie ročníky, ktorých zretie ohodnotíte najlepšie sami.
   V sobotu, 14. februára 2015 v čase od 12.00 do 21.00 hod. otvorí svoje pivnice, prevádzky či stanovištia tridsiatka vinárov z Pezinka a blízkeho okolia. Cena vstupenky ostáva opäť nezmenená, t.j. 25 €. V tejto sume je zahrnutý degustačný pohár s logom, taštička na jeho pohodlné nosenie, Sprievodca degustátora s vyznačenými prevádzkami a dva voľné bonusové lístky v hodnote á 5 € (spolu 10 €). Bonusové lístky slúžia na nákup vína, ktoré si získalo vaše chuťové poháriky. Platná vstupenka vás oprávňuje ochutnať všetky vzorky vystavených vín.
   Pezinské vínne pivnice si dávajú za cieľ podporiť vinohradníkov a vinárov, ale taktiež chceme prilákať návštevníkov do mesta Pezinok a pozitívne propagovať naše vína v očiach širokej verejnosti. Vďaka rozmiestneniu zastávok tiež nahliadnete do historických pivníc, moderných prevádzok a zároveň sa poprechádzate po centre mesta či jeho príjemných zákutiach.
   Elektronický predaj vstupeniek začal 7. 1. 2015. Počet vstupeniek je obmedzený, preto nás v prípade ďalších otázok či rezervácie vstupeniek neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 400 495, resp. na e-mail predaj@pvp.sk . Informácie budeme priebežne aktualizovať na webovej stránke podujatia www.pvp.sk ale i na stránke múzea www.muzeumpezinok.sk. Od 2. februára si môžete vstupenky zakúpiť aj osobne v Malokarpatskom múzeu v Pezinku, v pracovných dňoch od 9.00 do 18.00 hod.
   Tešíme sa na vás na Valentína 14. februára 2015.

 

Miroslava Kišoňová

 


Ohodnoťte článok: