Nadácia REVIA – Ďakujeme za priateľstvo a spoluprácu v roku 2014

December 2014 / Prečítané 492 krát

   REVIA – Malokarpatská komunitná nadácia uzatvára 18. rok svojho pôsobenia v regióne. Cieľom našej nadácie je každý rok priniesť do komunity nový nápad, myšlienku, projekt a zároveň udržať, budovať a zlepšovať to dobré, čo už tu máme. Naším základným poslaním je povzbudzovať ľudí byť aktívnymi vo svojej komunite a niečo dobré jej odovzať. Toto poslanie napĺňame prostredníctvom grantového programu. Sme otvorení nielen pre organizácie, ale ako jediní v regióne aj pre jednotlivcov, ktorí si svojou tvorbou plnia svoje sny a obohacujú aj nás ostatných. Ako komunitná nadácia spájame, prepájame, sieťujeme. V tomto roku sme rozvinuli projekt Komunitnej akadémie zážitkov a skúsenosti, v ktorom pri kreatívnych aktivitách spájame mladých a starých. Teší nás živý záujem o chvíle strávené vo vzájomnej spoločnosti. Nuž, a to tradičné, čím sa každoročne pripomíname v regióne, je napríklad aj predvianočný projekt Otvor srdce – daruj knihu či vianočný živý orloj a charitatívny bazár. Všetky naše aktivity majú jedno spoločné – sú o vzájomnom partnerstve a spolupráci. Nesúťažime, nepretekáme sa. Vydali sme sa po neľahkej ceste spolupráce, na ktorú sme, napĺňajúc naše poslanie, odsúdení.
   Mesto Pezinok, Mesto Modra, Pedagogická a kultúrna akadémia v Modre, Mestské centrum sociálnych služieb v Modre, Jednota dôchodcov v Modre, Jednota dôchodcov v Pezinku, Základná škola Ľ. Štúra v Modre, Základná škola Kupeckého v Pezinku, TV Pezinok, Pezinčan, Pezinsko a Modranské zvesti boli našimi celoročnými spolupacujúcim subjektami, ktorým patrí naša vďaka.
   Všetkým našim priateľom, partnerom, podporovateľom, sympatizantom ĎAKUJEME za spoločne strávený rok 2014 a prajeme príjemné a pokojné prežitie chvíľ adventu a vianočných sviatkov.

 

REVIA - Malokarpatskákomunitná nadácia

 


Ohodnoťte článok: