Klamstvo v Srdci Pezinka

November 2014 / Prečítané 939 krát

   V časopise Srdce Pezinka č. 8, ktorý bol distribuovaný do schránok len deň pred moratóriom, je v článku „ Aby vyšla pravda najavo “ uverejnené hrubé klamstvo a osočovanie primátora mesta Pezinok Oliver Solgu. Bývalý mestský policajt Miroslav Schlesinger, ktorý spôsobil ťažký úraz s trvalými následkami svojej kolegyni pri výcviku a z Mestskej polície musel odísť, napísal, že prokurátor dal pokyn na trestné stíhanie primátora pre trestný čin zneužitia právomoci verejného činiteľa a že začal trestné stíhanie vo veci. Pravda je taká, že: JE TO HRUBÁ LOŽ A NIČÍM NEPODLOŽENÉ OBVINENIE A OSOČOVANIE PRIMÁTORA, PRETOŽE NIKDY NEBOLO ZAČATÉ TRESTNÉ STÍHANIE VOČI PRIMÁTOROVI OLIVEROVI SOLGOVI. PRIMÁTOR ZÁKON NEPORUŠIL A NIKDY SA NEDOPUSTIL ŽIADNEHO TRESTNÉHO ČINU!
   Pravda je taká, že oznámenie Schlesingera vyšetrovateľ odložil. Voči uvedenému dal Schlesinger sťažnosť na prokuratúru. Prokurátor (v záujme vyvrátenia Schlesingerových argumentov) vrátil vec vyšetrovateľovi, aby vec doriešil. Následne vyšetrovateľ vypočul ďalších svedkov. Podľa názoru advokátov, špecializujúcich sa na trestné právo, vec bude jednoznačne odložená.
   Je hanbou vydavateľov Srdca Pezinka, že takéto nepodložené obvinenia proti primátorovi cielene zverejnili len pár dní pred komunálnymi voľbami!

 

(ra)

 


Ohodnoťte článok: