Ďakujeme za účasť a podporu

November 2014 / Prečítané 882 krát

   Vážení spoluobčania, milí Pezinčania, ďakujem vám za vašu podporu a dôveru i za vaše hlasy, ktoré mi umožnili stať sa už po štvrtýkrát primátorom Pezinka. Ďakujem aj za to, že ste mi zachovali priazeňa volili ma aj napriek demagógii, očierňovaniu a klamstvám, ku ktorým sa uchýlili vo svojej megakampani moji protikandidáti.
   Ubezpečujem vás, že sa budem snažiť byť, tak ako doteraz, primátorom všetkých Pezinčanov. Takým primátorom, pre ktorého je osud Pezinka a jeho obyvateľov vždy na prvom mieste a u ktorého bude mať kedykoľvek otvorené dvere každý z vás.

S úctou, Oliver Solga


   Vážení Pezinčania, Dovoľte mi, aby som sa poďakoval za vašu účasť v komunálnych voľbách a samozrejme za vaše hlasy a podporu, ktoré ste odovzdali nielen mne, ale aj všetkým kandidátom na poslancov, ktorí kandidovali pod spoločnou značkou a iniciatívou SPOLOČNE PRE PEZINOK. Som presvedčený, že všetci zvolení kandidáti budú zodpovedne
vykonávať svoj mandát poslanca v nadchádzajúcom volebnom období v prospech Pezinčanov a mesta Pezinok.

Miloš Andel, za koalíciu SDKÚ-DS, OKS, SaS, NOVA a skupinu nezávislých kandidátov


   Vážení spoluobčania, obyvatelia volebného obvodu č. 1, chcem sa vám srdečne poďakovať za podporu.
   Teší ma dôvera, ktorú ste mi prejavili a bude mi cťou zastupovať vás v mestskom zastupiteľstve aj ďalšie štyri roky a prednášať tam i vaše návrhy a podnety.
Tak ako doteraz, všetky moje schopnosti a skúsenosti poslanca MsZ využijem vo váš prospech, no teším sa na vašu aktívnu spoluprácu, lebo spolu dokážeme viac.

S úctou, Mgr. et Mgr. Adam Solga


Touto cestou chceme úprimne poďakovať spoluobčanom vo volebnom obvode č.1 za prejavenú dôveru vo voľbách do Mestského zastupiteľstva v Pezinku.

Vaši poslanci za volebný obvod č. 1. - Ing. Juraj Pátek a MUDr. Marián Pátek MPH.

 


Ohodnoťte článok: