Jednu knihu ročne

Október 2014 / Prečítané 1334 krát

   Malokarpatská knižnica v Pezinku sa spolu s inými knižnicami zapojila do projektu Jednu knihu ročne. Projekt vznikol v roku 2012, jeho autorkou je novinárka Marta Moravčíková. Mottom projektu je: kúpiť – prečítať – darovať.
   Teda nové knihy, ktoré si kúpime, prečítame a vieme, že ich už viac čítať nebudeme, môžeme priniesť do svojej knižnice. Knižnica v Pezinku takto od februára 2014 získala 17 nových kníh. Projekt stále pokračuje, privítame predovšetkým nové knihy vychádzajúce v aktuálnom roku. Na našej webovej stránke sme pripravili aj zoznam kníh, ktoré by sme chceli najviac.
   Takéto dary nám umožnia rozšíriť ponuku pre našich čitateľov, ktorí si môžu prečítať aj knihy, ktoré by inak knižnica nemohla kúpiť.
   Každú darovanú knihu označíme exlibrisom projektu a v prípade súhlasu darcu aj jeho menom. Ak by sa nám rozhodol darovať knihu rodič dieťaťa, ktoré našu knižnicu navštevuje, môže exlibris „na mieru“ urobiť tento malý čitateľ.
   V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na tel. čísle 033/6412315, alebo prostredníctvom mailov, uvedených na našej stránke www.kniznicapezinok.sk.
   Ďakujeme vám za prejavenú štedrosť a priazeň!

 

(mkp)