Street Games 2014. Zúčastnite sa aj vy!

August 2014 / Prečítané 1318 krát

    6. septembra sa v Pezinku uskutoční už 4. ročník športovo-kultúrneho podujatia pod názvom STREET GAMES. Podujatie je zasadené do príjemného prostredia mestského parku a základnou, nosnou časťou je turnaj v streetbale Hrať sa bude v troch kategóriách. Prvou kategóriou sú juniori do 18 rokov, druhou muži nad 18 rokov a posledná kategória je Open Mix. Taktiež budú prebiehať súťaže jednotlivcov v smečovaní a trojkových hodoch. Meno víťazného tímu v hlavnej kategórii bude zvečnené na putovnom pohári, ktorý bude vystavený po celý rok v kultúrnom centre v Pezinku. Tímy, ktoré sa chcú turnaja zúčastniť, sa môžu registrovať formou správy na našej fanpage na facebooku – Street Games Pezinok.
   V ten istý deň a na tom istom mieste sa uskutoční aj partnerské podujatie Beh Pezinkom v dĺžke 9 km, ktorý odštartuje v poobedňajších hodinách. Štart sa uskutoční v parku, odkiaľ bežci vybehnú do ulíc mesta. Trať povedie účastníkov najskôr mestom, potom priľahlými vinicami a nakoniec sa vráti späť do mesta. Vyvrcholením celej trate bude cieľová rovinka na Štefánikovej ulici v dĺžke približne 400 m.
   Počas celého dňa bude prebiehať prezentácia cvičení na trampolínach tzv. jumping a cvičení na Race walker pásoch, ktoré sú poháňané len silou cvičiaceho. Pre návštevníkov sme si tiež pripravili zaujímavú exhibíciu cvičení Street work out.
   Aby podujatie naplnilo svoju multikultúrnosť, bude na jeho pozadí prebiehať art jam umelcov, ktorý sa výtvarne prejavia na pripravených plochách a k správnej športovo kultúrnej akcii patrí aj dobrá hudba, o ktorú sa postarajú pezinskí dji: Kowic, Skrkoo, Dj Vix, ale aj djská návšteva z Trenčína Dj Lion Dee. Hudobné vystúpenia zavŕši koncertom tesne pred vyhlásením výťazov Bekim aj so svojím djom Vulgarom.
   Už teraz sa tešíme na vašu hojnú účasť a na deň plný športu, hudby a dobrej zábavy.

 

Adam Kovačovský

 


Ohodnoťte článok: