TV PEZINOK vysiela digitálne na kanáli 41

August 2014 / Prečítané 832 krát

    TV PEZINOK vysiela okrem káblových rozvodoch UPC, káblového operátora SWAN – (v sieti NET CORE v Pezinku a Slovenskom Grobe) aj digitálne, prostredníctvm DVB-T vysielača na kanáli 41. Okrem toho môžete sledovať live streamingové vysielanie na stránke www.tvpezinok.sk a nové správy uverejňujeme samozrejme aj na facebooku.
   TV PEZINOK sa dá naladiť automaticky alebo funkciou manuálne ladenie v televízore resp. na settop-boxe - kanál 41, frekvencia 634 MHz.. Spolu s TV PEZINOK tam nájdete aj program TV LUX.

   V programovej ponuke nájdete okrem hlavných relácií Týždeň a Téma, aj relácie PK Net, Radi poradíme, či Susedia. Pre záujemcov o spoznávanie vzdialených krajín sme pripravili zaujímavý seriál o cestovaní (sobota, nedeľa – 21.30 h). Samozrejme nechýbajú nezostrihané záznamy z rokovaní Mestského zastupiteľstva v Pezinku. Dlhodobo sa snažíme aj o výmenu programov s ďalšími lokálnymi TV. Presný program nájdete na www.tvpezinok.sk.
   TV PEZINOK sa snaží osloviť svojím programom aj obyvateľov okolitých miest a obcí v regióne. Pozvánky na podujatia, reportáže z akcií z miesta vášho bydliska, blahoželania na televíznej obrazovke, reklama vašej firmy... je množstvo možností ako sa môžete objaviť vo vysielaní TV PEZINOK.
   Dôležitou formou informovania z hľadiska rýchlosti podania informácie je web stránka www.tvpezinok.sk . Na nej nájdete denne najaktuálnejšie informácie, videosprávy, archív relácie Týždeň, knižné novinky či trh práce v okrese Pezinok... Pripravujeme aj ďalšie rubriky, ktoré by mohli byť osožné návštevníkom stránky.

 

Peter Bittner konateľ – riaditeľ TV PEZINOK, s.r.o.

 


Ohodnoťte článok: