Poďakovanie za zdravotnú starostlivosť

August 2014 / Prečítané 1372 krát

    Neviem ako začať, azda s tým, že vo vašom zdravotnom tíme sú všetko vzdelaní, múdri a predovšetkým empatickí pracovníci – jednoducho ľudia so srdiečkom. Všetkým patrí vďaka pre to, čo robíte pre pacientov. Veľmi si vážim vašu prácu, ktorú dennodenne aj počas víkendov, sviatkov a podľa potreby aj vo svojom osobnom čase vykonávate. Ja si už presne nepamätám kedy som sa ocitla po prvýkrát v Pinelovej nemocnici. Priznám sa, že s obavou. Trvalo veľmi dlho, aby sa manželovi podarilo presvedčiť ma, aby som zašla na psychiatrické vyšetrenie. Aj ja osobne som cítila, že tlak na duši, nezáujem žiť je silný a nevedela som sama nič riešiť. Pri živote ma držala láska k deťom a manželovi!
   Prvý raz ma prijali na psycho-somatické oddelenie, keďže som bola po ťažkom úraze. Druhá raz som sa dostala na ženské oddelenie a spoznala som úžasného človeka - lekára a zároveň primára MUDr. Dáriusa Chochola. Ďalej môjho osobného lekára MUDr. Tomáša Rakúsa. Svoju prácu s citom robia aj zdravotné sestry, ktoré si pri povinnostiach našli čas aj nad rámec a bolo s nimi veselo. Ozaj – starostlivosť o pacientov je výborná.
   Tento rok som bola hospitalizovaná od 26. 2. do 12. 6. 2014 na neurologicko-psychiatrickom oddelení Neuropsychiatrickej kliniky SZU a PNPP. Znovu sa o mňa starali známi lekári a zdravotné sestry. V ich prítomnosti sa cítim príjemne a ich prítomnosť ma ukľudňuje. Ja totiťž nerada chodím medzi ľudí - ľuďom nedôverujem a mám z nich strach. Aj môj prvý kontakt na veľkej vizite s Prof. MUDr. Petrom Kukumbergom Phd a MUDr. Chocholom bol pre mňa a moju psychiku plný obáv a strachu. Keď vstúpili do izby, hneď si ma získali ľudským prístupom.Rovnako citlivý prístup majú aj MUDr. Katarína Hubíčková a MUDr. Lucia Ďubeková – mladé lekárky, ktoré sa starajú o dennodenné problémy pacientov.Patrí im veľká vďaka v zodpovednej a ťažkej práci. Želám všetkým pracovníkom veľa síl v ďalšej práci, spokojnosti, vďačnosti a uznania od pacientov.

 

Vaša dlhoročná pacientka T. B.

 


Ohodnoťte článok: