Vyhlásenie spoločnosti Brenntag Slovakia s. r. o.

August 2014 / Prečítané 985 krát

    V sobotu, 26. 7. 2014 v priestoroch našej spoločnosti externý poskytovateľ služieb vykonával pravidelné čistiace činnosti v oblasti skladových zásobníkov. Počas týchto prác vo vnútrajšku podzemnej nádrže sa stala tragická udalosť, zahŕňajúca tri osoby, z ktorých jedna, bohužiaľ, zomrela.
   Okolnosti a dôvod tohto incidentu sú analyzované príslušnými orgánmi, ako aj našou spoločnosťou.
   Externý poskytovateľ služby je skúsená spoločnosť, ktorá vykonala tekéto čistiace operácie niekoľkokrát pre viacerých zákazníkov, vrátane našej firmy. Naša spoločnosť poskytla jasné bezpečnostné pokyny, avšak čistenie a spôsob, akým bolo vykonané, boli mimo náš vplyv a kontrolu. Sme presvedčení, že toto potvrdí prebiehajúce vyšetrovanie.
   Bez ohľadu na skutočnosť, že nehoda nemala spojenie s našou každodennou činnosťou, je nám veľmi ľúto, že sa stala a vyjadrujeme náš hlboký zármutok nad touto tragickou udalosťou. Marek Mikuš, konateľ, Brenntag Slovakia s.r.o.
   Sústrasť a smútok nad úmrtím pracovníka externej firmy zo Šale vyjadril v mene občanov mesta Pezinok aj primátor Oliver Solga, a to konateľovi spoločnosti Brenntag a zamestnancom obidvoch firiem.

 

(r)


Ohodnoťte článok: