Výnimočný koncert na „amfiku“

Júl 2014 / Prečítané 928 krát

   Koncert Richarda Müllera a jeho hostí Dana Bártu, Lucie Šoralovej, Simy Martausovej a Zuzany Smatanovej bol hudobnou lahôdkou aj pre náročných návštevníkov. Odohral sa večer 27. júna na pezinskom Amfiteátri a napriek tomu, že sme tu mali možnosť v nedávnej minulosti vidieť mnohé hviezdy i osobnosti hudobného sveta, predsa len tento koncert bol v niečom výnimočný. Možno, že to bolo v posledných slovách Richarda Müllera: „Ďakujem vám, Pezinčania, za energiu, ktorú ste mi dali “. Väčšina z nás divákov cítila, že to bolo obojstranné.
Koncert má „na svedomí“ agentúra Quickproduction, ktorá minulé leto pozvala do Pezinka legendu československého bigbítu skupinu Olympic. Na otázku, čo chystajú v Pezinku do budúcnosti odpovedá konateľka agentúry Zuzana Slezáková: ... o konkrétnom mene interpréta je predčasné hovoriť, viem vám len sľúbiť, že sa pokúsime priniesť do Pezinka ďalšiu veľkú legendu Česko-Slovenskej pop music.
   Ďakujem Richardovi Müllerovi aj touto cestou za skvelý koncert napriek ťažkému obdobiu, ktoré momentálne prežíva, je to veľký profesionál a bolo mi cťou s ním spolupracovať.“

 

(r)

 


Ohodnoťte článok: