Pozvánka na Pezinok inline

Júl 2014 / Prečítané 1337 krát

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   To je názov podujatia, ktoré pripravujeme v spolupráci s mestom Pezinok a komunitnou organizáciou bratislava-inline. V našom meste nemáme ideálne podmienky pre tento šport. Bratislava má hrádzu, Senec jazerá, tam sú cyklisti a korčuliari vo svojom živle. Ale aj v Pezinku vidno v uliciach odvážlivcov na korčuliach, ktorí by chceli letieť s vetrom vo vlasoch. V prúdoch večne sa niekam ponáhľajúcich áut však nemajú šancu. V sobotu 16. augusta bude všetko inak. Máme rande so svojím mestom a vychutnáme si ho. Budeme aspoň na chvíľu pánmi ulíc a poletíme na korčuliach, bicykloch, kolobežkách a skatebordoch ulicami a užijeme si jazdu v miestach, kde by nás inokedy vytrúbili.
   Pridajte sa k nám. Nebudú to preteky, ale spoločná jazda ulicami mesta. Hlavnou myšlienkou bude radosť z pohybu a dobrá nálada. Keď si netrúfate na korčuliach, príďte na hocičom, čo má kolesá. Nikto nebude posledný. Nikto nie je dosť starý či príliš mladý, aby medzi nás nezapadol. Každý má šancu prísť a tešiť sa zo života.
   O bezpečnosť a poriadok sa postará polícia a skúsený inline tím z Bratislavy, ktorý takéto podujatia organizuje už 11. sezónu. Stretneme sa na námestí 16. 8. 2014 o 17.00 h, štart jazdy bude presne o 18.00 h. Pripravili sme pre vás krásnu trať. Užime si ju spolu.

 

Bohuš Konečný

 


Ohodnoťte článok: