Úspešných žiakov a študentov prijal primátor

Júl 2014 / Prečítané 1171 krát

FOTO: Peter Šafr

   Dňa 24. 6. prijal primátor mesta Pezinok Oliver Solga v Obradnej sieni mesta Pezinok najlepších žiakov a študentov pezinských základných a stredných škôl. Po krátkom príhovore, v ktorom pripomenul význam vzdelania a ocenil ich výsledky dosiahnuté v uplynulom školskom roku sa úspešní žiaci zapísali do Pamätnej knihy mesta a dostali aj malé darčeky. 
FOTO: Peter Šafr   Zo Základnej školy Fándlyho to boli títo žiaci: Diana Cingelová, Sofia Baňovičová, Alžbeta Dulajová, Patrícia Tománková, Adela Balcová, Silvia Tománková, Viktória Pokorádi, Petra Polkorábová, Klára Margitanová a Terézia Sluková. Zo ZŠ Kupeckého: Andrej Dubovský, Dominika Vadrnová, Marián Miklušek, Šimon Podhorný a Jozef Kyčina. Zo ZŠ Na Bielenisku to boli žiaci: Erik Korbeľ, Lucia Korbeľová, Adam Brat, Roman Pikulík a Martin Šándor. Zo ZŠ a MŠ Orešie to boli Barbora Jakimová, Tamara Jakimová a Denis Mocko.
   Zo stredných škôl si ocenenia prevzali študenti Gymnázia: Ivana Hacajová, Adam Sroka a Samuel Wittlinger. Z Obchodnej akadémie: Denisa Horínková, Veronika Galanová a Monika Praženková. Zo Strednej odbornej školy na Komenského to boli: Andrea Grňová, Simona Vojteková, Alexandra Hagarová, Lucia Szabóová, Katarína Hlavenová a Martina Vidová. Oceneným žiakom a študentom blahoželáme.

 

(ra)


Ohodnoťte článok: