Vladimíra Slimáková má síl nadostač

Máj 2014 / Prečítané 1220 krát

   Silový trojboj, tlak na lavičke, pretláčanie rukou – to sú všetko športové disciplíny, pri ktorých si väčšina z nás predstaví športovca s mohutnou postavou. Pezinčanka Vladimíra Slimáková pôsobí iným dojmom - človek by neveril, koľko sily sa ukrýva v tejto na prvý pohľad útlej žene. Najnovšiu športovú trofej získala na Majstrovstvách Slovenska v tlaku na lavičke v zlúčenej ženskej kategórii, kde získala 1. miesto v tlaku na lavičke a zároveň predbehla „mohutnejšie“ súperky o cca 20 Wilks bodov.
   K jej ostatným úspechom patria: 1. miesto, ženy M1 - 57 kg z Majstrovstiev Slovenska v tlaku na lavičke, Zlatníky 2014 a 2013; 2. miesto, ženy Inovecký pohár v tlaku na lavičke Dubodiel 2013, 2. miesto, ženy - 57 kg Majstrovstvá SR v tlaku na laničke Bánovce nad Bebravou 2013, 1. miesto, silový trojboj, Častá 2014. Je držiteľkou nového slovenského rekordu v tlaku na lavičke v kategórii ženy masters 1 -57 kg 62,5 kg.
V. Slimáková, silový trojboj Častá 2014   Vladimíra Slimáková reprezentuje ŠK SPC Častá, ktorý bol na MSR najúspešnejším klubom. Žije a pracuje v Pezinku - mimochodom v Mestskej polícii. V celoslovenskej streleckej súťaži príslušníkov MsP skončila na peknom 4. mieste. Pezinčania Vladimíru Slimákovú môžu poznať nielen z práce pre MsP, ale aj z jedného zo sprievodných podujatí Fyzulnačky - v súťaži Váľanie suda sa na prvý pokus umiestnila na 1. mieste.

 

(pb)

 

V. Slimáková, silový trojboj Častá 2014


Ohodnoťte článok: