Žiaci PŠC Pezinok absolvovali zimné sústredenia

Marec 2014 / Prečítané 752 krát

  

 Žiacke družstvá PŠC Pezinok absolvovali vo februári sústredenia v kvalitných podmienkach. Zatiaľ, čo mladší žiaci navštívili kúpeľné mesto Trenčianske Teplice, starší žiaci strávili päť dní v českých Luhačoviciach.
   Začiatkom februára chlapci z družstva mladších žiakov spoločne s trénermi vycestovali do Trenčianskych Teplíc. Počas štyroch dní v príjemnom prostredí miestneho športového klubu nielen trénovali, ale odohrali aj dva náročné prípravné zápasy s prvoligovou Dubnicou a Trenčínom. Tréner Maroš Skovajsa vyzdvihol najmä možnosť trénovať na umelom povrchu, každodennú regeneráciu a veľkým plusom bol podľa neho aj spoločne strávený čas, ktorý nepochybne prispel k súdržnosti ambiciózneho kolektívu.
   Starší žiaci vycestovali koncom mesiaca do Čiech, kde sa ich prechodným domovom stalo športové centrum Radostova v Luhačoviciach. Zverenci trénera Rudolfa Gajdúška si pochvaľovali tréningy na umelej tráve, kvalitnú regeneráciu a možnosť využitia veľkej telocvične či zrkadlovej sály. V trénerovi však zanechali príjemný dojem najmä prístup a ochota personálu ktorý vyšiel našim športovcom vo všetkom v ústrety. Aj táto skúsenosť viedla obe žiacke družstvá k rozhodnutiu rezervovať termín pre sústredenie v Luhačoviciach aj v budúcom roku.
   Obidve sústredenia sa mohli uskutočniť vďaka podpore o.z. PŠC PEZINOK JUNIOR, nakoľko finančne prispelo na tieto sústredenia pomocou 2% , ktoré ste venovali zo svojich daní v roku 2013. Aj v roku 2014 sa uchádzame o vašu podporu a najmä podporu športovej mládeže. Podporiť v tomto futbalovom snažení ich môžete aj vy poukázaním 2 % z vašich daní na potvrdenom tlačive pre daňový úrad. Všetky bližšie informácie o poukázaní 2% a o činnosti mladých futbalistov nájdete aj na www.facebook.com/pscpezinokjunior a na futbalovom štadióne na Komenského ulici v Pezinku. Za každý jeden príspevok vopred ďakujeme.

 

Mgr. Roman Farkaš

 


Ohodnoťte článok: