Výstavba hokejbalových šatní postupuje

Marec 2014 / Prečítané 763 krát

   Stavba pri hokejbalovom ihrisku na Fajgalskej ceste v Pezinku viditeľne pokročila. Vyrásť tu majú nové šatne, hygienické zariadenia a prevádzka, v ktorej sa budú môcť občerstviť športovci aj verejnosť. Položená už bola základová doska a drevená konštrukcia. Najbližším krokom má byť podľa slov investora opláštenie stavby. Potom už príde na rad interiér.
   Priebeh stavebných prác pri hokejbalovom ihrisku výrazne podporilo aj priaznivé počasie v zimných mesiacoch. Predpokladaným termínom dokončenia, ktorý by chcel investor stihnúť, sú letné mesiace, predbežne august 2014.
   Šatne a zariadenia pre hygienu budú dôležitým prínosom, ktorý doposiaľ pri športovisku chýbal najmä hráčom Pezinskej hokejbalovej ligy. Okrem toho je ihrisko situované v rekreačnej lokalite Pezinka, ktorú celoročne navštevujú mnohí športoví zanietenci. Pezinčania a ostatní návštevníci budú môcť využívať aj ďalšie novinky, ktoré majú pribudnúť v tesnej blízkosti ihriska, a to ihrisko pre plážový volejbal, detské ihrisko a ďalšie. Prínosom má byť aj 32 nových parkovacích miest.

 

(KG)