Posielanie podnetov cez mobil už aj v Pezinku

November 2013 / Prečítané 1305 krát

   Mesto Pezinok sa pripojilo k moderným slovenským samosprávam, ktoré na komunikáciu so svojimi občanmi efektívne využívajú mobilné technológie. Od 1. novembra 2013 môžu občania Pezinka zasielať svoje postrehy a podnety na zlepšenie samospráve mesta priamo zo svojich telefónov cez bezplatnú mobilnú aplikáciu CITY MONITOR.
   Službu má mesto Pezinok do konca roku 2013 zadarmo v skúšobnej prevádzke. Na základe toho sa uvidí ako sa daná aplikácia osvedčí a podľa toho sa rozhodne, či sa bude pokračovať v tomto smere alebo nie.
   Aplikácia City Monitor prináša pre obyvateľov mesta Pezinok príležitosť hlásiť neželané stavy a situácie v meste rýchlo, bezplatne a jednoducho zo svojho mobilného telefónu. Aplikácia je nenáročná na používanie a občania si ju môžu bezplatne stiahnuť z Apple App Store (iOS) alebo Google Play (Android).
   Postrehli ste v meste výtlky, poškodené dopravné značenie, neporiadok či nefunkčné verejne osvetlenie? Neváhajte a dajte nám o tom cez mobilnú aplikáciu City Monitor vedieť! Aplikácia vaše hlásenie zaeviduje spolu s informáciou o presnej adrese miesta, kde bolo vytvorené. Následne bude podnet povereným zástupcom mesta spracovaný a pridelený kompetentnej osobe, ktorá sa postará o jeho vybavenie. Celý proces riešenia svojho podnetu môžete sledovať v ľubovoľnom mobilnom zariadení, kde máte nainštalovaný City Monitor.
   Vďaka tomuto riešeniu vám už nikdy neujdú žiadne novinky z nášho mesta. Cez pushnotifikácie budete vždy včas a „z prvej ruky“ informovaný o všetkých spoločenských a kultúrnych podujatiach a udalostiach v našom meste. Stačí, ak si v aplikácii označíte v časti „Moje mesto“ Pezinok ako mesto, od ktorého chcete prijímať bezplatné krátke textové push hlásenia.

 

(r)