Úspechy pezinských orientačných bežcov

Október 2013 / Prečítané 1330 krát

  

V dňoch 5.-6.10.2013 zorganizoval Klub orientačného behu Sokol Pezinok Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu na dlhej trati a v štafetách na Fúgelke pri Dubovej. Pezinských bežcov nevystrašilo chladné počasie ani kopcovitý terén a v sobotných pretekoch na dlhej trati vybojovali viacero popredných umiestnení.
   V majstrovských kategóriách to boli (SPE=KOB Sokol Pezinok, PEZ=AŠK Pezinok): M-14: 1. miesto Medard Féder nml. (PEZ), W35-: 1. Katarína Fedorová (SPE), W50-: 2. Iveta Majtánová (SPE), M55-: 2. Jozef Fedor (SPE), W55-: 3. Maya Karovič (SPE), M60-: 2. Medard Féder st. (PEZ)
V nemajstrovských kategóriách sa na stupne víťazov postavili: R-8: 1.Dorotka Fraňová (SPE), 2.Veronika Trubačová (PEZ), M-10: 1.Tibor Fedor (SPE), 3. Andrej Mikloš (SPE), W-10: 1. Zuzana Féderová (PEZ), 2. Ema Havlíková (SPE), M-12: 1. Jakub Fraňo (SPE), 2. Milan Demovič (PEZ), 3. Radko Kuník (SPE), W-12: 1. Karolína Toporová (SPE), 2. Alexandra Jančovičová (SPE), K3: 1. Mária Dubovská (PEZ)
   Tieto preteky sa mohli uskutočniť aj vďaka finančnej podpore našich partnerov: Bratislavský samosprávny kraj, REVIA-Malokarpatská komunitná nadácia a Mesto Pezinok, ktorým aj touto cestou ďakujeme.
   Ak máte aj vy chuť vyskúšať si tento jedinečný šport, tak Vás s predstihom pozývame na tradičné Trojkráľové preteky, ktoré sa budú konať v Pezinku dňa 6.1. 2014, kde bude pripravená trať aj pre začiatočníkov bez ohľadu na vek. Bližšie informácie budeme zverejňovať postupne na www.sokolpezinok.sk .

 

V. Vachová a J. Sandtnerová, KOB Sokol Pezinok