Výsledky 1. Karate Clubu Pezinok

Jún 2013 / Prečítané 1046 krát

   V sobotu 11. mája sa uskutočnil v Galante turnaj v karate detí a mládeže. V kumite do 32 kg si 1. miesto vybojoval Marek BIELIK a 3. miesto v kumite nad 32 kg získal Šimon HRDLOVIČ.
O týždeň neskôr sa v Prievidzi konali MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v karate detí a mládeže, kde si v silnej konkurencii 3. miesto v kumite do 32 kg vybojoval Marek BIELIK.
   V sobotu 1. júna sa vo Viničnom uskutočnil posledný turnaj v tejto sezóne organizovaný Bratislavskou úniou, Majstrovstvá Bratislavy. Výsledky karatistov z 1. Karate Clubu Pezinok:
1. miesto získal Matúš HRDLOVIČ v kumite do 28 kg a Marek BIELIK v kumite do 32 kg; 2. miesto získali Šimon HRDLOVIČ v kumite nad 32 kg, Jozef KOVÁČIK v kumite do 32 kg, Vladislav HRČKA v kumite nad 50 kg a dve 2. miesta získal v kumite Filip IGLARČÍK; 3. miesto získala Ema BEDNÁRIKOVÁ v kata a Štefan FISCHER v kumite nad 40 kg.
   V sobotu 8. júna sa v Bratislave uskutočnila medzinárodná súťaž v karate pod názvom VEĽKÁ CENA MLÁDEŽE, na ktorej sa zúčastnilo 500 pretekárov zo 7 krajín. V silnej konkurencii sa nestratili ani karatisti z 1. KARATE CLUBU PEZINOK. 2. miesto získal Matúš HRDLOVIČ v kumite do 28 kg a 3. miesto získal Marek BIELIK v kumite do 32 kg.

 

Svatava Sulanová

 


Ohodnoťte článok: