Digitálne vysielanie TV Pezinok na kanáli 41

Jún 2013 / Prečítané 1468 krát

   TV PEZINOK vysiela okrem káblových rozvodov UPC, káblového operátora SWAN – (v sieti NET CORE v Pezinku a Slovenskom Grobe) aj digitálne, prostredníctvm DVB-T vysielača na kanáli 41. Okrem toho môžete sledovať live streamingové vysielanie na stránke www.tvpezinok.sk  a nové správy uverejňujeme samozrejme aj na facebooku.
   TV PEZINOK sa dá naladiť automaticky alebo funkciou manuálne ladenie v televízore resp. na set-top-boxe - kanál 41. Spolu s TV PEZINOK tam nájdete aj program TV LUX.

   V programovej ponuke pribudli relácie o zdraví (pondelok – streda 14.30 h), o cestovaní (sobota, nedeľa – 21.30 h) a snažíme sa o výmenu programov z ďalších lokálnych TV.
   TV PEZINOK sa bude snažiť osloviť svojím programom aj obyvateľov okolitých miest a obcí v regióne. Pozvánky na podujatia, reportáže z akcií z miesta vášho bydliska, blahoželania na televíznej obrazovke, reklama vašej firmy... je množstvo možností, ako sa môžete objaviť vo vysielaní TV PEZINOK.
   Dôležitou formou informovania z hľadiska rýchlosti podania informácie je webstránka www.tvpezinok.sk . Na nej nájdete denne najaktuálnejšie informácie, archív relácie Týždeň či trh práce v okrese Pezinok... Pripravujeme aj ďalšie rubriky, ktoré by mohli byť návštevníkom stránky osožné.

 


Peter Bittner, konateľ – riaditeľ  TV PEZINOK, s.r.o.

 


Ohodnoťte článok: