Cajlanskí seniori sa v klube nenudia

Máj 2013 / Prečítané 1165 krát

   Seniori z Denného centra na Cajlanskej ulici sa pravidelne stretávajú vo svojom klube, kde trávia spoločné chvíle pri rôznych aktivitách. O viacerých sme v našich novinách už písali. Okrem obľúbených klubových stretnutí v rekonštruovaných priestoroch DC, v posledných dňoch zorganizovali tiež brigádu na vyčistenie a úpravu priestranného dvora.
   Aj keď ide o starších ľudí, všetky manuálne práce zvládli, z čoho mali pochopiteľne radosť. Nielenže si skultúrnili vonkajšie priestory okolo klubu, ale budú tu môcť organizovať v teplých letných dňoch i niektoré podujatia.
   O pár dní neskôr s vďačnosťou prijali pozvanie od poslanca mestského zastupiteľstva Ľubomíra Čecha do novučičkých priestorov Kamennej pivnice na Bottovej ulici. V mestskej časti Cajla takéto zariadenie doteraz chýbalo. Je priestranné, pekné a prevádzkovatelia sľubujú, že návštevníci tu nájdu výborné vína, občerstvenie a jedlá.
   Zaujímavým podujatím v apríli bol aj výlet na Moravu, ktorého súčasťou bolo tiež večerné posedenie pri hudbe. Účastníci sa príjemne zabavili a domov odchádzali spokojní.

 

(mo)

 


Ohodnoťte článok: