Dobrovoľný hasičský zbor informuje

Apríl 2013 / Prečítané 1024 krát

   Dňa 30.3. sa členovia nášho zboru zúčastnili odstraňovania vody so zaplavenej pivnice rodinného domu na Saulakovej ulici. Po príchode konštatovali svojpomocné odčerpanie vody majiteľom nehnuteľnosti. S našou technikou a v spolupráci s profesionálnymi hasičmi sme schopní pomáhať pri rôznych situáciách, ktoré si vyžadujú čerpanie vody, záchranu životov, alebo majetku. Prevádzame represívnu aj kontrolnú činnosť a upozorňujeme na nedostatky.
   Občianske združenie Dobrovoľný hasičský zbor v Pezinku organizovali 31. 3. v kultúrnom dome tradičnú Veľkonočnú šibačkovú zábavu, ktorej sa zúčastnili v hojnom počte aj partnerskí dobrovoľní hasiči z rakúskeho mestečka Strasshof. V mene organizátorov chceme návštevníkom poďakovať za skvelú zábavu a sponzorom za bohatú tombolu. Všetkých vás opäť veľmi radi uvidíme pri našich ďalších akciách o ktorých vás budeme informovať (sviatok Floriána, patróna hasičov, MDD, pezinské vinobranie, hasičské súťaže...).
   Spolu s profesionálnymi hasičmi pripravujeme dňa 5. 5. 2013 sviatok svätého Floriána - patróna hasičov. V čase spoločne organizovaného programu bude v našom vozidle Iveco Daily prebiehať nábor nových členov zboru. Tešíme sa na vašu návštevu.
   Ak sa chcete zoznámiť s našou činnosťou, prípadne stať sa našim členom, nájdete nás na Facebooku ako „OZ DHZ Pezinok“ prípadne kontaktujte priamo Rudolfa Adamčíka (0907297441), alebo Petra Mikuša (0949183025).

 

Milan Čech, DHZ Pezinok

 


Ohodnoťte článok: