Úspešná premiéra pezinského divadla

Február 2013 / Prečítané 1288 krát
   Začiatkom februára divadlo Balaclava pred zaplneným hľadiskom v Dome kultúry v Pezinku úspešne odpremiérovalo svoju novú inscenáciu ZAJTRA TO UŽ BUDE DOBRÉ. Hra rozpráva príbeh siedmich mladých ľudí, na ktorých „tam niekde vonku“ čaká život .
   Príbehom sa pokúšame otvárať otázky, ktoré trápia najmä mladú generáciu. To je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pripraviť sériu repríz pre stredné školy. Tieto reprízy sa uskutočnia v priebehu marca. V apríli sa tiež uskutoční repríza pre verejnosť.
   Divadlo Balaclava od 14. 2. 2013 začína pracovať ako súčasť novovzniknutého občianskeho združenia CRESCENDO, ktorého hlavným cieľom bude produkovať kultúrne podujatia rôznehu druhu – od divadelných predstavení cez vernisáže výstav mladých umelcov, literárne večery, až po koncerty hudby rôznych žánrov. Po premiére sa chceme poďakovať Pezinskému kultúrnemu centru za doterajšiu spoluprácu a pevne veríme, že bude naďalej taká kvalitná a intenzívna ako doteraz.Tiež sa chceme poďakovať divákom, ktorí sa premiéry zúčastnili. Veľmi nás tešia pozitívne ohlasy a tešíme sa na stretnutia pri ďaľších projektoch.
 
OZ CRESCENDO
 

Ohodnoťte článok: