Ozbrojený lupič prepadol pobočku banky v Pezinku

Február 2013 / Prečítané 981 krát
   V utorok 5. februára na obed vošiel do pobočky ČSOB a. s. na ul. M. R. Štefánika ozbrojený muž. Od zamestnankýň banky požadoval peniaze. Žiadni klienti v tom čase na mieste prítomní neboli. Jedna z pracovníčok v obave o svoj život vydala páchateľovi finančnú hotovosť v sume 3255,66 € spolu s bezpečnostným farbiacim balíčkom. Balíček podľa informácií z Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave explodoval a červená farba tak mohla zasiahnuť aj lupiča. Ten z miesta činu ušiel a polícia po ňom intenzívne pátra.
   Počas prepadu mal muž na sebe oblečenú tmavú mikinu s kapucňou a na nej čierne tričko s krátkym rukávom, tmavé nohavice s bielymi pásmi po bokoch a s číslicou 13 v oblasti ľavého stehna. Na ľavej ruke mal natiahnutú bielu rukavicu a tvár si maskoval čiernou šatkou, šiltovkou a kapucňou. Jeho vek by sa mal pohybovať okolo 30 rokov, výška približne 180 cm.
   Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť k dolapeniu páchateľa (smer úniku, súčasný pohyb, pobyt, ...) je potrebné ohlásiť na bezplatnom tel. č. polície 158. Informácie je možné poskytnúť aj anonymne e-mailom na adresu okp@centrum.sk .
 
(KG)
 

Ohodnoťte článok: