ITF Slovakiatour 2013

Február 2013 / Prečítané 812 krát
   Od 24. do 27. januára žila bratislavská Incheba Expo Arena ďalším ročníkom tradičného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour a veľtrhu gastronómie Danubius Gastro. Expozíciu Bratislavského samosprávneho kraja si na 19. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour pozreli tisíce návštevníkov. Za štyri dni ho navštívilo takmer 73-tisíc návštevníkov.
   Bratislavský samosprávny kraj a Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism sa prezentovali expozíciou, ktorá svojím vizuálnym riešením odzrkadľuje aj nové logo destinácie región Bratislava. Súčasťou tejto expozície bol aj stánok Malokarpatského regiónu, ktorý zastupoval Malokarpatské múzeum v Pezinku. Prezentácia Malokarpatského regiónu pripadla na nedeľu a jej zástupcovia si pre svojich hostí pripravili bohatý kultúrny program (vystúpenie Ľudovej hudby Matúša Kyseľa, vystúpenie súboru Festum Aeternum s dvorskými tancami a kaukliarskou show, ale aj ukážku prešovania). Taktiež prebiehali rôzne vedomostné súťaže a súťaž v štupľovaní. Pre výhercov boli pripravené vecné ceny, ktoré venovali Mesto Pezinok, Mestské múzeum, Malokarpatské múzeum v Pezinku, Areál zdravia Rozálka, Národný salón vín. Vďaka patrí aj vinárstvu Vinkor a Vinkova.
   Svoje zastúpenie na tomto veľtrhu mala aj nezisková organizácia BARBORA s pánom Jirkom Vitálošom a jeho spolupracovníkmi, ktorí sa prezentovali počas celých 4 dní.
 
(pv)
 

Ohodnoťte článok: