Divadlo Jany Šulcovej v Dome kultúry Pezinok

Január 2013 / Prečítané 896 krát
   Snáď každý už videl komédiu storočia S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT. Veď každoročne ju televízie uvádzajú minimálne počas vianočných sviatkov – a pučíme sa pri reprízach od smiechu tak, ako keby sme ju videli prvýkrát. Chcete sa takto dobre zabaviť aj na divadelnej komédii? Tak príďte 28. januára 2013 o 19.00 hod. do veľkej sály Domu kultúry Pezinok.
   Čo uvidíte? Výbornú divadelnú komédiu z Prahy VELKÝ HOLKY NEPLÁČOU. S komédiou storočia ju spája principálka divadelnej spoločnosti a hlavná predstaviteľka JANA ŠULCOVÁ. Iste si ju pamätáte ako manželku lekára Alberta v podaní Júliusa Satinského. Okrem toho natočila nespočetné množstvo filmov (z posledných: Občanský průkaz, Doktor od jezera hrochů), seriálov (napr. česká Ordinace..., či Vyprávěj, Cukrárna) a stvárnila veľa úloh v divadle. Ďalšími protagonistkami sú Veronika Jeníková (Jak se točí rozmarýny, Pásla kone na betóne), Vendulka Křížová (Ordinace, Cesty domů). Komické situácie v tejto komédii vyplynú so spolužitia dvoch osobitých žien v jednej domácnosti. Rozhovory s ich kamarátkami pripomínajú tak trocha humorné konverzácie zo známeho seriálu Sex v meste. Celá pohoda medzi kamarátkami naberie obrátky, keď im začnú dvoriť dvaja charizmatickí Španieli. Diváci si môžu spomenúť, že túto hru od Neila Simona poznajú z „mužskej“ verzie filmu PODIVNÝ PÁR s Jackom Lemmonom a Walterom Matthauom.
   Táto komédia je pre mužov aj pre ženy, ale najviac pre tých, ktorí sa chcú úprimne baviť a od srdca smiať. Vstupenky sú v predpredaji v pokladni Domu kultúry Pezinok.
 
(PKC)
 

Ohodnoťte článok: