Posedenie pri hudbe

November 2012 / Prečítané 874 krát
   Základná organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých č. 123 ( ZO SZTP) Pezinok usporiadala dňa 10.11.2012 tradičné Posedenie pri hudbe. Zúčastnilo sa ho 170 členov a ich rodinných príslušníkov z Pezinka, Modry, Šenkvíc, Častej a Tomášova. O dobrú náladu sa postarala hudobná skupina MELODY. Chutnú večeru pripravili kuchárky zo SOŠ Komenského. Obsluhovali študenti I. a III ročníka odboru spoločného stravovania.
   Najnapínavejšou časťou večera bolo losovanie tomboly. Tohto roku do nej prispelo množstvo sponzorov. Ďakujeme. Posedenia pri hudbe sa ako hosť zúčastnil zástupca primátora mesta Pezinok Ing. Miloš Andel, ktorý prítomných pozdravil a prihovoril sa krátkym prejavom. Veľké poďakovanie za pomoc pri organizovaní podujatia patrí aj riaditeľke SOŠ Mgr. Elene Jurčíkovej.
Všetci zúčastnení veria, že sa Posedenie pri hudbe uskutoční aj v budúcom roku. Chceme dokázať, že aj napriek zdravotnému stavu sa môžeme príjemne zabávať a zabudnúť na chvíľu na každodenné starosti a zdravotné ťažkosti. Tie určite trápia každého z nás. Ešte raz ďakujeme. Jozef Veverka
 
Podpredseda ZO SZTP č. 123
 

Ohodnoťte článok: