Dievčatá, ženy buďte ostražité!

Jún 2012 / Prečítané 1757 krát

   Dievčatá a ženy – Pezinčanky, ale aj vy, ktoré sa na území mesta zdržiavate z dôvodu práce alebo zábavy. Chcem sa s vami podeliť o nemilú skúsenosť, ktorá sa stala mojej 27 ročnej dcére. Nechcem šíriť paniku, hystériu, len vás chcem varovať, aby ste boli opatrné, ostražité. Aby ste sa neocitli v situácii, v ktorej vám ide o život, zdravie, kedy stojíte tvárou v tvár osobe, ktorá má v úmysle spáchať zločin, ublížiť vám.
Moju dcéru v noci 17. marca 2012 cca o 00.45 hod. na Bratislavskej ulici v Pezinku cestou domov (na sídlisko Juh) na chodníku prepadol neznámy muž vo veku približne 30 rokov. Fyzicky ju bezdôvodne napadol, päsťou udrel do oblasti tváre, siahal na ňu, zvalil ju na zem. Dcéra sa intenzívne bránila a kričala, na čo sa v blízkom rodinnom dome ukázala v okne pani a útočník vzápätí ušiel. Spáchaný delikt v súčasnosti rieši štátna polícia.
Prečo popisujem uvedenú udalosť – je skutočnosť, že tento nebezpečný muž zatiaľ chodí po slobode, možno sa pohybuje medzi nami a teda je tu reálna hrozba, že sa takýto čin môže zopakovať, že tu bude ďalšia obeť, ale s horšími následkami.
Apelujem preto na mladé dievčatá, ženy, aby boli ostražité, nepodceňovali situáciu, nechodili v nočných hodinách domov samy, aby sa pekný deň nekončil smútkom a nešťastím, ako to bolo v našom prípade.

 


Občianka Mesta Pezinok

 


Ohodnoťte článok: