Baník v marci usporiadal štyri futsalové turnaje

Marec 2012 / Prečítané 1531 krát
Víťazi turnaja Cajla CUP 2012 – mladší žiaci TJ Baník Pezinok.   Telovýchovná jednota Baník Pezinok usporiadala 10. marca dve futsalové podujatia - turnaj mladších žiakov Cajla CUP 2012 a turnaj prípraviek Baník CUP 2012.
   Turnaja mladších žiakov sa zúčastnilo päť mužstiev - Slovan Modra, FK Zlaté Klasy, Cepit Vajnory, FK Veľké Leváre a TJ Baník Pezinok. Víťazom turnaja sa stal Baník Pezinok (2 výhry, 2 remízy). Na druhom mieste sa umiestnili Vajnory a na treťom Modra. Za najlepšieho hráča bol vyhlásený Dávid Hranický (TJ Baník Pezinok), najlepšieho brankára Erik Kratochvíl (Vajnory). Najlepším strelcom so 6 gólmi sa stal Adrián Čapkovič (Baník Pezinok).
   Turnaja prípraviek sa zúčastnilo päť družstiev - SFC Kalinkovo, ŠK Svätý Jur, FK Šamorín, FC Jelka a domáci Baník Pezinok. Víťazstvo si odniesli najmladší futsalisti z Jelky. Na druhej priečke skončil Šamorín a na tretej Svätý Jur. Baník obsadil 4. miesto.
   Ďalšie dva futsalové turnaje Baník CUP 2012 zorganizovali Cajlania 24.marca. Turnaja žiakov ročník 2005 a mladších sa zúčastnili - ŠK Vrakuna, FK Šamorín, FK Rača, Slovan Viničné a Baník Pezinok. Suverénnym víťazom sa stal Baník, keď vyhral všetky štyri stretnutia. Na druhom mieste skončila Vrakuňa a na treťom Šamorín. Najlepším strelcom sa stal Adam Sedzo (Baník).
   V turnaji žiakov ročník 2003 a mladších hrali štyri mužstvá - FK Malinovo, FA Bratislava, BIS Bratislava a Baník Pezinok. Víťazom sa stal Baník, ktorý dva zápasy vyhral a jeden remizoval. Druhé miesto si vybojovalo Malinovo a tretie FA Bratislava.
 
(dt, mp)

Ohodnoťte článok: