Podporte finančnú zbierku na podporu boja proti rakovine

Marec 2012 / Prečítané 949 krát
   Aj v tomto roku pripravuje Liga proti rakovine SR svoju už tradičnú jedinečnú jednodňovú finančnú zbierku, známu pod názvom DEŇ NARCISOV. Je to jediná finančná zbierka, ktorú organizuje LPR SR na Slovensku.
   V tomto roku je to už v poradí 16. ročník a pripadol na deň 13. apríl. Je to tradične piatok, no a tentoraz je to piatok trinásteho. Sme však presvedčení, že to nijako neuberie na úspechu akcie či pozitívnych emóciách a pekných zážitkoch.
   Význam tejto zbierky aj účel pre ktorý sa organizuje, je už určite všetkým známy. Liga proti rakovine SR jej výnosom pomáha onkologickým pacientom a ich rodinám počas choroby, liečenia, pomáha aspoň čiastočne, ak sa to v niektorých prípadoch nedá úplne, zlepšiť kvalitu života tým, ktorí túto zákernú chorobu dostanú. A veru, ona si nevyberá – sú to deti, mládež, dospelí bez rozdielu.
   Verím, že aj v tomto roku sa stretneme v uliciach nášho mesta ako aj v obciach, na školách, ktoré sa k nám pridajú. Za pomoci našich dobrovoľníkov, členov klubu Venuša, skautov aj my podporíme dobrú myšlienku a účel LPR SR, na ktorý sa peniažky zbierajú. Príspevok je dobrovoľný, nerozhoduje jeho výška.
   Verím, že aj v tomto roku dosiahneme pekný výsledok.

Anna Štilhammerová  vedúca klubu Venuša Pezinok
 

Ohodnoťte článok: