Miss okres Pezinok 2012

Marec 2012 / Prečítané 1711 krát
Prípravy desiatich finalistiek sú v plnom prúde
   Desať finalistiek, desať krásnych dievčat z okresu Pezinok sa už 26. mája stretne v súboji o korunku krásy v súťaži MISS OKRES PEZINOK 2012. Ich výber určili marcové semifinálové kolá.
   Súťaž o najkrajšie dievča nášho regiónu je už tradičným spoločenským podujatím s nádychom ženskej krásy a kultúrneho rozmeru. Tento rok sa v pezinskom Dome kultúry poslednú májovú sobotu uskutoční už jeho siedmy ročník. Minulý rok si víťazstvo vybojovala Nicole Hromkovičová zo Šenkvíc, prvou vicemiss sa stala Jana Antalová z Modry a druhou vicemiss Zuzana Miksová z Dolian.
   Modelingová agentúra HE-RIETT models, ktorá akciu každoročne pripravuje, tentokrát pri výbere finálovej zostavy spravila novinku – zorganizovala po prvýkrát v histórii súťaže dve semifinálové kolá. Tie sa konali začiatkom marca v kultúrnych stánkoch v Pezinku a Modre. Na oboch castingoch súťažiace dievčatá prekvapili svojím zdravo sebavedomým vystupovaním. Viaceré z nich majú 14 rokov a prvýkrát stáli v plavkách pred zrakmi hodnotiacej poroty alebo hovorili o sebe a svojich túžbach v prípadnej kariére v modelingu.
   Postupujúce finalistky z Pezinka, Limbachu, Svätého Jura či Modry majú v súčasnosti rušné obdobie. Viaceré z nich sa pripravujú na maturity, okrem toho musia absolvovať dohodnutý predfinálový program. V priestoroch agentúry HERIETT models si ich týždeň po castingoch zobrala do parády profesionálna fotografka, ktorá s nimi nafotila portréty. Tie budete môcť posúdiť sami, v máji ich nájdete v centre mesta, napríklad v nákupnom stredisku OC Plus alebo na reklamných plochách v centre Pezinka a Modry. Fotografie nájdete tiež v Pezinčanovi či Modranských zvestiach.
    Začiatkom apríla čaká finalistky ďalšia podobná akcia – v priestoroch HIP Centra sa budú fotiť v plavkách z predajne Tina, ktoré si oblečú aj cez finálový večer. V športovo-relaxačnom centre Sport Fitt sa pokúsia ešte pred finálovým večerom trošku zapracovať na svojich postavách.
   Tohtoročnú missku môžete ovplyvniť aj vy, a to hlasovaním v kategórii Miss Sympatia. Podmienky hlasovania nájdete na spomínaných plagátoch. Vstupenky na finálový večer si môžete zakúpiť v Pezinskom kultúrnom centre, Dom kultúry, Holubyho 42 od 1. mája.
 
(mm)
 

Ohodnoťte článok: