Krásny večer v Galérii Cafe

Február 2012 / Prečítané 1807 krát
   Vďaka majiteľke Galérie Cafe na Ulici M.R. Štefánika 24-26 v Pezinku Dany Polákovej a jej kultúrnemu cíteniu mohli sme 26. januára prežiť veľmi príjemný a zaujímavý večer s hudbou. Asi 30 hostí, viac sa ich do týchto priestorov asi ani nezmestí, si mohlo vychutnať vystúpenie pesničkára, gitaristu, zakladateľa a frontmana kapely Sanyland SLAVA SANYHO GRÉKA. Poslucháči si mohli vypočuť výber z tvorby tohto výnimočného autora pesničiek a skladieb. Po koncerte pokračovala srdečná atmosféra v družnej debate pri káve a malom občerstvení až do neskorého večera. Hostia odchádzali domov v peknom pozitívnom naladení.
   Nebolo to prvé ani posledné takéto posedenie (ďalšie s týmto umelcom bolo 9.februára), v pláne majiteľky galérie figurujú pravidelné posedenia pri hudbe i literárnom žánri. Tieto podujatia rodinného typu rozšírili kultúrny život v našom meste a iste budú vyhľadávanými na strávenie pekných chvíľ pri komornej kultúre.
   V mene všetkých účastníkov tohto nevšedného večera želám pani Danke Polákovej veľa zdaru a síl pri realizácii jej odvážnych zámerov.
 
Peter Weiss

Ohodnoťte článok: